Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Szkoła pamięta

Uczniowie naszej szkoły włączyli się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „SZKOŁA PAMIĘTA”. Celem akcji było zorganizowanie działań upamiętniających ważne postacie oraz wydarzenia związane z wyzwoleniem Polski. Uczniowie klasy TG1a w dn. 24.10.2019r. odwiedzili Stary Cmentarz i uporządkowali groby osób zasłużonych i cenionych dla naszej społeczności. Zapalili znicze na grobach m.in. Augustyna Szamarzewskiego, Marii Bojarskiej, Wincentego Broniwój-Orlińskiego. Uczniowie przygotowali również prezentacje multimedialne i plakaty, które wyeksponowane zostały w sali nr 40.

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.