Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Konkurs czytelniczy „Wiem, bo czytałem”

W dniu 18-go listopada odbył się konkurs czytelniczy „Wiem, bo czytałem”. W pytaniach konkursowych młodzież wykazała się znajomością lektur szkolnych. Uczniowie mieli za zadanie połączyć autorów z tytułami lektur, do podanego bohatera dopisać tytuł lektury, uzupełnić tytuły książek oraz napisać poprawnie tytuły lektur. Konkurs przeznaczony był dla klas czwartych technikum zawodowego. Nagrody za najlepiej rozwiązane zadania otrzymali: Bartłomiej Kędzia, Jan Tokarski, Maciej Marzecki, Jakub Mrozek, Albert Stańczyk z klasy TSM4 oraz Oskar Prynczyński i Tobiasz Bąk z klasy TEC4. Nagrody zwycięzcom zostały wręczone w dniu 25-go listopada w bibliotece szkolnej.
Nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.