Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

Mikołaj na  wrocławskim Rynku

W mikołajkowy poranek klasa T2b wraz z wychowawczynią wybrała się na wycieczkę do zabytkowego Wrocławia. Głównym celem wyprawy był oczywiście Bożonarodzeniowy Jarmark i atrakcje z nim związane mające miejsce w imieniny Św. Mikołaja. Wrocławski Jarmark uznawany jest za jeden z najpiękniejszych w Europie. Jego stragany wykraczają po za sam rynek. Piękne stoiska z różnymi regionalnymi produktami i nie tylko bo nawet z dalekiej Ugandy znaleźć można również na  Placu Solnym czy ulicy Świdnickiej.  W ten wyjątkowy dzień wrocławski rynek stał się tłem dla bajkowej scenerii. Wśród pachnących lasem choinek, aromatu grzanych napojów uczniowie rozkoszowali się jego  magiczną atmosferą oraz degustowali  regionalne przysmaki. Jestem przekonana, że magia nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oczarowała chyba każdego w tym dniu.

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.