Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

SZKOLNY KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

W dniu 19.12.2019r. w naszej szkole odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego. Konkurencja była duża, gdyż w konkursie wzięło udział 14 uczniów klas 1-4 technikum i szkoły branżowej I. stopnia. Uczestnicy rozwiązywali test gramatyczno- leksykalny.  Zwyciężył uczeń kl. TEC4 – Karol Kruszyk, II miejsce zdobył uczeń kl. TSM4 Bartek Kędzia, a III miejsce zajął Konrad Pietrusiak z kl. TES3. Z powodu nieznacznej różnicy punktowej przyznano również IV i V miejsca, które kolejno zajęli Wojtek Piskorski z kl. TMC3 i Kamil Banasiak z kl. TES3.  Wszyscy laureaci otrzymali nagrody i dyplomy. Zwycięzcom gratulujemy!!! Zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach z języka angielskiego!

 

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.