Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

NASI Z AWANSEM DO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO


21 stycznia w hali sportowej Zespołu Szkół Transportowo -Elektrycznych CKU odbył się półfinał wojewódzki w piłce ręcznej l chłopców "LICEALIADA". W turnieju wzięły udział 4 zespoły: ZST-E Ostrów Wlkp. LO Wągrowiec, LO Oborniki Wlkp., ZSP Kościan. Nasza drużyna okazała się mało gościnna. Wygraliśmy zdecydowanie 3 mecze i zajęliśmy I miejsce w turnieju awansując tym samym do turnieju Final Four.
Nasza szkoła zgłosiła chęć organizacji turnieju finałowego. Decyzja zapadnie w ciągu najbliższych dni.

Końcowa kolejność turnieju:

1. ZSTE CKU Ostrów Wielkopolski - awans do finału
2. ZSP Kościan - awans do finału
3. LO Oborniki Wlkp.
4. LO Wągrowiec.

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.