Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

20-go października został ogłoszony szkolny konkurs fotograficzny „Z książką mi do twarzy”. Uczniowie biorący w nim udział mieli za zadanie wykonać zdjęcia osoby lub grupy osób czytające w różnych miejscach. W konkursie wzięło udział 8 osób. Jury, w skład którego weszły organizatorki konkursu – Grażyna Koczorowska i Małgorzata Olszewska – miało niełatwe zadanie przy ocenie fotografii, ponieważ wszystkie nadesłane zdjęcia zasługiwały na uwagę. Ostatecznie jurorki nagrodziły następujących uczniów:

     Michał Żymełka – TG1b
     Mariusz Całujek – TG1b
     Eliasz Ławniczak – TES3
     Mateusz Nowacki – TES3

Wręczenie nagród odbyło się w dniu 24-go stycznia w bibliotece szkolnej. Nagrody oraz dyplomy wręczyły organizatorki konkursu.
Uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, a laureatom gratulujemy!

 

 

 

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.