Zadbaj o swoją przyszłość
Postaw na porządny zawód
Wybieraj ciekawe zajęcia
zste3456

 

ZSTE-CKU MISTRZEM WOJEWÓDZTWA

18 lutego odbył się w Ostrowie Wlkp. finał wojewódzki turnieju szkół ponadpodstawowych w piłce ręcznej. Wygrała go zdecydowanie drużyna Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU trenowana przez Rafała Stempniaka. Szkoła od lat znana jest ze szkolenia sportowego piłkarzy ręcznych, które odbywa się w ramach klas sportowych oraz zajęć  sks. Poziom szkolenie sportowego jak magnes przyciąga do szkoły utalentowanych nastolatków. Wśród zwycięskiej drużyny  przeważają ostrowianie, ale są też uczniowie, którzy pochodzą z województwa mazowieckiego. Zdecydowali się na edukację daleko od domu rodzinnego po to, aby szkolić się sportowo i zawodowo w technikum  na ul. Kantaka w Ostrowie.  Szkoła od lat współpracuje z Klubem Piłki Ręcznej OSTROVIA. Absolwenci szkoły z ulicy Kantaka czasem decydują się na karierę sportową w polskich lub europejskich  klubach sportowych. Wielu z nich było reprezentantami Polski, a kilku olimpijczykami. Wielu po zakończeniu kariery związało się ze szczypiorniakiem jako trenerzy, nauczyciele wychowania fizycznego lub działacze sportowi. Polecamy artykuł publikowany ze zdjęciami naszych sławnych absolwentów na stronie szkoły pt. „TWIERDZA NA KANTAKA” z czerwca 2016 http://www.zste.info.pl/14-aktualnosci/445-twierdza-na-kantaka

 

 

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.