SESJA JESIENNA EGZAMINÓW ZAWODOWYCH

 

 

 

 

 

SESJA JESIENNA EGZAMINÓW ZAWODOWYCH

Informujemy, że w październiku 2016 roku w ZST-E CKU odbędzie się sesja egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe. Deklaracje przystąpienia do egzaminu w sesji jesiennej należy składać  od 6 do 13 kwietnia 2016 roku (jest to termin nieprzekraczalny) bezpośrednio u szkolnego koordynatora - pana mgr inż. Sławomira Olszewskiego. Do sesji jesiennej deklaracje mogą składać uczniowie i absolwenci szkoły.

Egzamin zawodowy

Aby uzyskać wszystkie potrzebne informacje dotyczące egzaminu zawodowego, między innymi informacji ogólnych, procedur i harmonogramu należy przejść na stronę Obwodowej Komisji Egzaminacyjnej w Poznaniu:

  

Informacja o informatorach egzaminacyjnych z Izby Rzemieślniczej:

  

Użyteczne linki:

◊ Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Poznaniu 
 
◊ Centralna Komisja Egzaminacyjna

 
            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.