SIEDEM ZESPOŁÓW ZST-E CKU w OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTWACH MECHANIKÓW

SIEDEM ZESPOŁÓW  ZST-E CKU w OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTWACH MECHANIKÓW

Już 6 kwietnia 2018 roku podczas targów MOTOR SHOW w Poznaniu odbędzie się VII edycja OGÓLNOPOLSKICH MISTRZOSTW MECHANIKÓW pod patronatem producenta olejów silnikowych Mobil Delvac™. Finał konkursu tradycyjnie odbędzie się na targach POZNAŃ MOTOR SHOW, którym w 2018 roku towarzyszą Targi Techniki Motoryzacyjnej TTM. Organizatorzy konkursu zapowiadają nowe atrakcje podczas konkurencji praktycznych oraz nacisk na wiedzę o najnowszych technologiach w motoryzacji. Ambasadorem Mistrzostw jest Grzegorz Duda – wielokrotny mistrz w rajdach i mechanik, znany szerszej publiczności z programu „101 Napraw” w TVN Turbo. Aby tam wystąpić należało zgłosić dwuosobowy zespół szkolny wraz z opiekunem oraz przebrnąć przez eliminacje. Poprzednie edycje konkursu cieszyły się ogromną popularnością, do eliminacji zeszłorocznej edycji zgłosiło się 450 zespołów  .
W dniu 08 marca w samo południe uczniowie pod opieką Łukasza Kanarkowskiego i Artura Bergandy i Jarosława Łachajczyka przystąpili do rozwiązywania testu. Zespół Szkół Transportowo- Elektrycznych reprezentowało łącznie siedem zespołów dwuosobowych, które zostały zakwalifikowane do II tury eliminacji. Autorami pytań kwalifikacyjnych byli  specjaliści ds. technicznych Mobil Delvac 1 oraz wykładowcy Akademii Praktycznych Umiejętności - wieloletniego partnera merytorycznego mistrzostw.
Ten Turniej to ogromna szansa dla każdego młodego adepta mechaniki samochodowej, a także znakomita okazja aby sprawdzić swoje umiejętności i wiedzę. Z niecierpliwością  czekamy na wyniki.

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.