Gramy dla Bartka

Gramy dla Bartka

Podczas rozgrywek 1/16 MP Juniorów, który odbywał się w Gryfinie nasz kolega-zawodnik Bartosz Matysiak doznał kontuzji kolana. Aktualnie przeszedł zabieg rekonstrukcji wiązadeł kolana, a teraz szykuje się do rehabilitacji. Jako zespół juniorów chcemy wesprzeć naszego kolegę w trudnym dla niego momencie poprzez zebranie kwoty pieniężnej na zakup koszulek z napisem „GRAMY DLA BARTKA” które maja być wsparciem i podniesienie na duchu. W koszulkach wystąpimy w piątek i sobotę (16-17 marca) podczas turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów w Ostrowie Wielkopolskim który ostatni raz odbył się u nas w 2009 roku.
Dziękujemy Zespołowi Szkół Transportowo Elektrycznych za możliwość zorganizowania zbiórki na terenie szkoły. 

Juniorzy KPR Ostrovia.

 

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.