Językowe zmagania 2018

Konkurs Języka Angielskiego

Nadrabiamy informacyjne zaległości i informujemy, że 12.12.2018 r. odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego. Konkurencja była duża, gdyż wzięło udział 21 uczniów z klas 1 - 4 technikum. Uczestnicy rozwiązywali test gramatyczno- leksykalny. Zwyciężył uczeń kl. TEC3 – Karol Kruszyk, II miejsce zdobył uczeń kl. T1B – Kamil Ekiert i III miejsce przypadło Bartkowi Kędzi z kl. TSM3. Uczniowie Ci wezmą udział w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego. Zwycięzcom gratulujemy wiedzy!!! Pozostałych uczestników zachęcamy do nauki języka angielskiego i wzięcia udziału w kolejnych konkursach!

 

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.