WRĘCZENIA ŚWIADECTW UKOŃCZENIA SZKOŁY

WRĘCZENIA ŚWIADECTW UKOŃCZENIA SZKOŁY

W piątek 27 kwietnia 2018 roku odbyła się uroczystość wręczenia świadectw ukończenia szkoły uczniów klas najwyższych Technikum Nr 4 oraz II LO dla Dorosłych. Kończący szkołę członkowie pocztu sztandarowego przekazali sztandar swoim młodszym kolegom. Były chwile oficjalnego ceremoniału i serdeczne rozstania, życzenia pomyślności i podziękowania za nauczycielski trud. Ze swoimi wychowankami żegnali się wychowawcy Iwona Pietrzykowska, Iwona Adamek, Anna Kubiak, Adam Kusza.
W tym dniu dyrektor szkoły wręczył świadectwa, wyróżnienia i nagrody. Świadectwo z wyróżnieniem otrzymali uczniowie klasy TES4 Krystian Frąszczak (średnia ocen 5,15) oraz Bartłomiej Kwiatkowski (średnia ocen 4,96). Za dobre wyniki w nauce i bardzo dobre zachowanie wyróżnieni zostali także Kacper Strzelczak i Oskar Bonikowski klasa. Za szczególne osiągnięcia sportowe oraz działalność społeczną nagrodę otrzymał Patryk Kołodziej. Za reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym podziękowania i nagrody otrzymali: Kacper Grzęda, Maciej Stangret, Mateusz Michalak, Dawid Mądrzak, Jakub Sznajder i Krystian Galusik.
Ponadto nagrody na zakończenie szkoły otrzymali absolwenci liceum dla dorosłych: Joanna Wojtczak (LO3a), Paulina Bodura – (LO3a), Kinga Urban (LO3a), Weronika Ratajczak (LO3b), Marzena Sójka(LO3b), Jolanta Sójka (LO3b), Irena Jaworowicz (LO3b), Bartosz Kasprzak (LO3c), Piotr Wawrzyniak (LO3c), Mateusz Kasprzak (LO3c).
Wszystkim absolwentom gratulujemy i życzymy powodzenia.

 

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.