Rekrutacja do szkół dla dorosłych

REKRUTACJA DO LO DLA DOROSŁYCH ZST-E CKU w OSTROWIE WLKP

Informujemy uprzejmie, że rozpoczęliśmy rekrutację do Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych w Zespole Szkół Transportowo-Elektrycznych Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostrowie Wielkopolskim na rok szkolny 2017/2018. Nauka w LO dla Dorosłych w ZST-E CKU ma formę zaoczną. Zajęcia odbywają się w określone soboty i niedziele (średnio 2 weekendy w miesiącu).

  • Czas nauki w LO dla Dorosłych dla absolwentów zasadniczej szkoły zawodowej wynosi 2 lata. Absolwenci z.s.z. przyjmowani są do klasy drugiej na semestr III.
  • Czas nauki w LO dla Dorosłych dla osób, które nie są absolwentami zasadniczych szkół zawodowych wynosi 3 lata. Osoby takie przyjmowane są na semestr I.
  • Do LO dla Dorosłych mogą zgłosić się także osoby, które nie skończyły nauki w szkole dla młodzieży lub w innej szkole dla dorosłych. Zostaną przyjęte na odpowiedni semestr stosownie do zakończonego w innej szkole etapu nauki. Podstawą do rozstrzygnięć w tej sprawie są przedłożone dokumenty (świadectwo, indeks, arkusz ocen).

Pobierz podanie 2019 do LO (rekrutacja letnia):

pdf icon new

W celu uzyskania dodatkowych informacji zapraszamy do sekretariatu w godzinach od 8.00 do 15.30. Ostrów Wlkp., ul. Kazimierza Kantaka 6.

Zapraszamy!

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.