Staż zagraniczny w Wielkiej Brytanii – wrzesień 2015

Changing lives. Opening minds

 Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską.

 

W dniach od 7 września 2015r. do 18 września 2015r. dziesięciu uczniów naszej szkoły: Patryk Adamczak, Michał Artmański, Łukasz Bąkowski, Mateusz Binek, Mateusz Frąszczak, Jakub Hornowski, Michał Markowski, Tomasz Olczak, Artur Podemski i Wawrzyniec Wrześniacki realizowało praktyki zawodowe w sześciu warsztatach samochodowych w miejscowości Plymouth w Wielkiej Brytanii. Staż został zorganizowany w ramach programu ERASMUS+, projekt pn. „Europejskie praktyki zawodowe uczniów Zespołu Szkół Transportowo – Elektrycznych Centrum Kształcenia Ustawicznego z Ostrowa Wielkopolskiego”, opiekunem grupy była Pani mgr Bogumiła Sibińska, nauczyciel języka angielskiego.

W czasie wolnym od pracy uczniowie wraz z opiekunem brali udział w programie kulturowym, który obejmował zwiedzania miasta Plymouth ze średniowieczną starówką i dzielnicą portową – Barbican,  spacer po Tamar Bridge,  festiwal morski (Seafood Festival),  największe oceanarium w Wielkiej Brytanii, jeden wieczór uczniowie spędzili na kręgielni.

Uczestnikom projektu serdecznie gratulujemy uzyskania pozytywnego wyniku na świadectwie potwierdzającym odbycie stażu zawodowego w Wielkiej Brytanii.

 

 

 

Projekt pn.: Europejskie praktyki zawodowe uczniów Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych Centrum Kształcenia Ustawicznego z Ostrowa Wielkopolskiego;
projekt nr 2014-1-PL01-KA102-001421

 

            Delphi      ue logo2                  
Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU | 2014

  Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza zgode na ich wykorzystanie.