stacja kontroli pojazdów

Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU

Posiadaczy pojazdów samochodowych serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług Podstawowej Stacja Kontroli Pojazdów prowadzonej przez Zespół Szkół Transportowo-Elektrycznych CKU. Stacja położona jest w centrum miasta na terenie warsztatów szkolnych przy ul. Wojska Polskiego 14a (przedłużenie ul. Sienkiewicza), na drodze krajowej nr 11, naprzeciwko budynku dawnego WKU,. Korzystając z tej stacji wspomogą Państwo kształcenie zawodowe w ZST-E CKU, bowiem zyski  z usług prowadzonych na stacji przeznaczane są na opłacenie kosztów eksploatacji budynków warsztatów szkolnych oraz na zakup pomocy dydaktycznych.

Szkolna Stacja Kontroli Pojazdów prowadzi regularne badania techniczne osobowych pojazdów samochodów i dostawczych (do 3,5 t.), także z instalacją gazową, przystosowanych do nauki jazdy, do transportu osobowego, samochodów uprzywilejowanych, motocykli, motorowerów, ciągników rolniczych, pojazdów skierowanych przez organ kontroli lub wydz. Komunikacji.

Ceny usług na wszystkich stacjach są na tej samej wysokości, ponieważ są one regulowane przez państwo. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług szkolnej stacji. Godziny otwarcia: pn-pt: 07:00-19:00 / sb: 08:00-14:00.

Jednocześnie informujemy, że SKP znajdująca się na ulicy K. Kantaka to stacja prywatna, a jej właściciel jest najemcą szkolnego budynku.

Skip to content