Nasi w KPR Ostrowia

Bardzo dobrze w rozgrywkach ligowych piłki ręcznej spisują się uczniowie naszej szkoły. Występują oni w rozgrywkach juniorów i juniorów młodszych reprezentując Klub Piłki Ręcznej Ostrovia. W lidze wojewódzkiej juniorów zajęliśmy bezapelacyjnie I miejsce wygrywając wszystkie mecze i awansując do turnieju 1/16 Mistrzostwa Polski Juniorów, który odbędzie się w dniach 31.01 – 2.02 .2020 w Piekarach Śląskich. Zespół juniorów młodszych również z kompletem zwycięstw zajął I miejsce w grupie B ligi wojewódzkiej i po feriach zagra decydujące mecze o awans do rozgrywek centralnych. Osiągane wyniki świadczą o tym że w Zespole Szkół Transportowo – Elektrycznych CKU stworzone są dobre warunki do rozwoju  sportowego młodych piłkarzy ręcznych. Szkoła prowadzi klasy sportowe z piłką ręczną jako specjalizacją.