Walentynki w wierszu

43 wiersze z siedmiu szkół średnich wpłynęło na Międzyszkolny Konkurs Poetycki „Walentynki w wierszu”. Konkurs został zorganizowany po raz trzynasty przez nauczycielki biblioteki szkolnej.

W tym roku do konkursu zgłosili się uczniowie z następujących szkół: I, II, III, IV Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Usługowych, Zespołu Szkół Ponadpodstawowych z Przygodzic oraz Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych.

Nadesłane prace oceniała komisja, w skład której weszły nauczycielki biblioteki szkolnej. Wybór najlepszych wierszy był wyjątkowo trudny, ze względu na wysoki i wyrównany poziom twórczości uczestników. Podsumowanie konkursu odbyło się 11-go lutego 2021 roku. Nagrody książkowe oraz dyplomy wyróżnionym w konkursie uczniom zostaną przekazane do sekretariatów szkół. Pokłosiem konkursu jest „Biuletyn Literacki” nr 13, który wraz z podziękowaniami otrzymają opiekunowie uczniów.

Laureatami konkursu zostali:
I miejsce – Aleksandra Kupczyk – I LO
I miejsce – Anna Wikarjak – III LO
II miejsce – Milena Bąkowska – II LO
II miejsce – Weronika Datta – I LO
III miejsce – Sara Grzegorczyk – IV LO
Wyróżnienie – Wiktoria Sztukowska – III LO
Wyróżnienie – Natalia Duszyńska – ZSP
Wyróżnienie – Przemysław Gola – ZST-E
Wyróżnienie – Emilia Łaskawa – ZSU
Wyróżnienie – Mateusz Nowak – ZSP

Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy!
Dziękujemy opiekunom i uczestnikom za udział w konkursie!