Biblioteczny konkurs „Boże Narodzenie – historia i zwyczaje”

Konkurs biblioteczny „Boże Narodzenie – historia i zwyczaje”

Uczniowie klas drugich Branżowej Szkoły I Stopnia wzięli w grudniu udział w szkolnym konkursie bibliotecznym „Boże Narodzenie – historia i zwyczaje”. Celem konkursu było przypomnienie młodzieży historii i tradycji związanej z polskimi świętami Bożego Narodzenia. W teście składającym się z 14 pytań, uczniowie udzielili wielu poprawnych odpowiedzi. Najwięcej punktów w konkursie zdobyli: Jakub Jasiński, Michał Michalak z klasy B2c, Damian Borowski, Mikołaj Jędrajczyk, Hubert Kościelny z klasy B2a, Daniel Wika, Jakub Kobusiński, Tomasz Krata, Konrad Włosik z klasy B2b, Paweł Stryjak i Mateusz Szwejda z klasy B2d. Nagrody zwycięzcom zostały wręczone w dniu 09-go grudnia w bibliotece szkolnej przez organizatorki konkursu.
Gratulacje dla zwycięzców!