Konkurs biblioteczny 2018 „Biblioteka dobre miejsce dla człowieka”

W dniach 11, 12, 13 i 14-go września uczniowie klas pierwszych branżowej szkoły zawodowej i  technikum wzięli udział w konkursie pt. „Biblioteka dobre miejsce dla człowieka”. Pytania dotyczyły znajomości zagadnień związanych z biblioteką szkolną. Wiadomości zdobyte na lekcjach bibliotecznych młodzież wykorzystywała rozwiązując zadania konkursowe. Spośród tych, którzy bezbłędnie odpowiedzieli, wylosowano następujących uczniów:

Jaskulski Jakub, Kubiak Konrad, Kościelny Piotr z klasy B1a
Stawicki Rafał, Szczepaniak Sebastian, Przybecki Patryk z klasy B1b
Dera Kamil, Armanowski Adrian, Krawczyński Kacper z klasy B1c
Karbowiak Dawid, Adamczak Dawid, Błaszczyk Mateusz z klasy B1d
Gwiazda Mikołaj, Połomski Tymoteusz, Gowin Sebastian z klasy T1a
Pawlak Jakub, Wojtasiak Jakub, Łyczkowski Filip z klasy T1b

Nagrody zwycięzcom wręczyła w bibliotece szkolnej Małgorzata Olszewska. Nagrodzonym gratuluję!