Oferta pracy – firma Jahn

Firma Jahn jest rodzinną firmą zatrudniającą ok. 650 pracowników z siedzibą w Tambach – Dietharz w Turyngii, Niemcy. Specjalizuje się w technologiach wyciskania, obróbce skrwawianiem na frezarkach CNC, w różnorodnych technikach formowania oraz produkcji podzespołów. Operuje na globalnym rynku, dostarcza nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań w produkcji części wyciskanych, setek komponentów i systemów dla przemysłu motoryzacyjnego, elektrycznego i budowy maszyn.

Firma oferuje ciekawa pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie i możliwość rozwoju zawodowego. Kurs językowy pogłębiający znajomość języka niemieckiego oferuje na miejscu; kurs prowadzony przez polską lektorkę.

W związku z rozwojem firmy poszukiwani są pracownicy następujących zawodów:
– operatorzy obrabiarek skrawających i maszyn CNC
– ślusarze, tokarze, frezerzy, narzędziowcy, elektrycy
– pracownicy kontroli jakości
– pracownicy na produkcji przy obsłudze maszyn.

Kontakt w sprawie pracy w języku polskim z panią Iwoną Grabowską, lektorką języka niemieckiego: iwona.grabowska@jahngmbh.de, Tel. : +49 (0)36252 464 216.

Broszura firmy: