Spotkanie z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej

W dniu 29-go listopada uczniowie naszej szkoły spotkali się z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej im.s. M. Benodyny Koterbianki w Ostrowie Wlkp. W trakcie spotkania młodzież zaprezentowała widowni program artystyczny mówiący o nadziei w jesieni życia. Krótkie przedstawienie przeniosło jego uczestników w świat poezji i muzyki. W miłej atmosferze spotkania uczniowie recytowali wiersze: Haliny Poświatowskiej, Edwarda Stachury i Leopolda Staffa. Podczas występu uczestnicy obejrzeli prezentację multimedialną z jesiennymi krajobrazami oraz wysłuchali muzyki Czesława Niemena oraz Czerwonych Gitar. Występ naszych uczniów został przyjęty przez słuchaczy bardzo ciepło, widownia włączyła się do wspólnego śpiewania, gorąco oklaskiwała artystów.
W spektaklu słowno-muzycznym udział wzięli recytatorzy: Julia Chowicka TES2, Kacper Szpak TES2, Iga Oblamska, Daniel Dzięcioł, Patryk Kociemba, Bartłomiej Zając z klasy TSM4, piosenki zaśpiewała Julia Chowicka TES2 oraz zespół w składzie: Wiktor Bizan, Kacper Szpak i Bartłomiej Zając, za muzykę i prezentację multimedialną odpowiedzialny był Krystian Pawłowski z klasy TSM4.