V Wieczór Poetycki „Jesienne zamyślenia”

W dniu 13-go listopada odbył się V Wieczór Poetycki „Jesienne zamyślenia”. Tematem przewodnim wieczoru była nadzieja i miłość. Na spotkanie zostali zaproszeni rodzice uczniów klas: TES2 oraz TMC2. Wieczór poetycki przeniósł jego uczestników w świat poezji i muzyki. W nastrojowej atmosferze, przy zapalonych świecach, prezentacji multimedialnej z jesiennymi krajobrazami i pięknej muzyce Czerwonych Gitar, Czesława Niemena oraz Leonarda Cohena uczniowie recytowali wiersze o nadziei i miłości m.in. Edwarda Stachury i Haliny Poświatowskiej.
W wieczorze poetyckim udział wzięli recytatorzy: Julia Chowicka TES2, Kacper Szpak TES2, Iga Oblamska TSM4, Daniel Dzięcioł TSM4, Patryk Kociemba TSM4, Bartłomiej Zając TSM4; piosenki zaśpiewała Julia Chowicka TES2 oraz zespół w składzie: Wiktor Bizan, Filip Łyczkowski, Kacper Szpak i Bartłomiej Zając; za muzykę odpowiedzialny był Krystian Pawłowski z klasy TSM4, a za prezentację multimedialną  Wiktor Bizan T1b.

„Musimy chwycić się za dłonie
I iść razem w dalszej drodze
Bo nadzieja jest ukryta w nas
I dlatego czasem nam jej brak…

Ale teraz już z nami będzie
Będziemy ją zabierać wszędzie
Nawet tam gdzie często płyną łzy
Bo ona pomoże nam pięknie żyć…”