VI Wieczór Poetycki „Jesienne zamyślenia”

VI Wieczór Poetycki „Jesienne zamyślenia”

W dniu 20-go listopada odbył się VI Wieczór Poetycki „Jesienne zamyślenia”. Tematem przewodnim wieczoru była jesień i miłość. Na spotkanie zostali zaproszeni rodzice uczniów klas: T2a oraz T2b. Wieczór poetycki przebiegał w nastrojowej atmosferze. Występująca młodzież przeniosła jego uczestników w świat poezji i muzyki. Uczniowie przedstawili wiersze o jesieni i miłości m.in. Edwarda Stachury, Leopolda Staffa, Wisławy Szymborskiej i Juliana Tuwima. Recytacjom towarzyszyła muzyka Leonarda Cohena, zespołu Dżem, Marka Grechuty i Czesława Niemena.

W wieczorze poetyckim udział wzięli recytatorzy: Daria Sznajder TEC4, Mikołaj Jańczak TEC4, Damian Klepacz TP1a, Adrian Ratajczak TG1a, Jakub Kramarczyk TG1a, Kamil Deresiński TG1a, utwory na wiolonczeli zagrała Julia Chowicka TES3 a piosenkę zaśpiewał zespół w składzie: Jakub Kramarczyk, Adrian Ratajczak oraz Patryk Woźniak, za muzykę oraz prezentację multimedialną odpowiedzialny był Wiktor Bizan z klasy T2b.