Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego 2018

W dniach 16 i 17-go października odbyły się w bibliotece szkolnej wybory nowego składu Rady Samorządu Uczniowskiego. Wybory zostały poprzedzone ustaleniem 11 kandydatów oraz kampanią przedwyborczą przeprowadzoną przez panów Jana Kunę i  Krzysztofa Sadowskiego. Wybory przeprowadzono w sposób demokratyczny. Wszyscy uczniowie szkoły młodzieżowej wybierali swojego kandydata poprzez wskazanie jednej osoby na karcie wyborczej. W wyborach uczestniczyło łącznie 436 wyborców. Oddano 425 głosów ważnych i 11 nieważnych. Wybory przeprowadziła i głosy przeliczyła komisja, w skład której weszli uczniowie: Błażej Rzekiecki, Oskar Koper, Kacper Kardas, Daniel Dzięcioł, Krystian Pawłowski, Bartłomiej Zając oraz pani Grażyna Koczorowska.
Po przeliczeniu głosów komisja przedstawiła wyniki wyborów:

Michał Janicki klasa ZEM2 – 70 głosów
Daria Sznajder klasa TEC3 – 63 głosy
Kacper Woźniak klasa TEC3 – 54 głosy
Michał Krawczyk klasa TSM3 – 45 głosów
Patryk Rolla klasa TMC2 – 44 głosy
Marcin Pręciuk klasa WZ2 – 41 głosów
Grzegorz Białkowski klasa TSM3 – 35 głosów
Bartosz Tomczak klasa TSM3 – 20 głosów
Patryk Guzowski klasa TMC2 – 19 głosów
Kamil Trzcieliński klasa TSM3 – 18 głosów
Wojciech Piskorski klasa TMC2 – 16 głosów