Z przykrością zawiadamiamy…

Z ogromną przykrością powiadamiamy Wszystkich Państwa o odejściu Pana Sławomira Olszewskiego, wicedyrektora Zespołu Szkół Transportowo-Elektrycznych.
Wielki apetyt na życie, na wszystkie jego smaki i kolory; wielka impulsywność połączona przecież z przeogromną pobłażliwością; wielka radość życia i niepospolite poczucie humoru. Nade wszystko jednak DOBROĆ i MIŁOŚĆ ŚWIATA.
To cechy niezwykłego Człowieka, który był szefem CKZ i Nauczycielem Naszej Szkoły. Zresztą nie tylko naszej.
Pedagog z powołania, miłośnik sportu, zapalony kibic i nieprzeciętny gawędziarz, który z dosłownie każdym potrafił znaleźć wspólny język. To pomagało mu zjednywać sobie uczniów, którzy dziś widzą w Nim ideał Nauczyciela.
Ta śmierć umniejsza nas wszystkich. Ta rana się nie zagoi.
Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i stoi