Zostań w domu – Majówka z książką

Zostań w domu – Majówka z książką

Biblioteka szkolna poleca książki cieszące się dużą popularnością wśród czytelników, dostępnych na stronie internetowej

https://www.empik.com/podarujmy-sobie-usmiech

w formie e-booków i audiobooków.
Empik wychodzi naprzeciw wszystkim tym, którzy w związku z epidemią koronawirusa spędzają czas w domu. Firma Empik udostępnia pakiet Empik Premium zupełnie za darmo aż na 60 dni. Bezpłatnie będzie można skorzystać z ponad 11 tys. audiobooków i e-booków.

Jak aktywować Empik Premium?
Aby aktywować swój darmowy kod, wystarczy wejść na stronę: https://www.empik.com/podarujmy-sobie-usmiech

następnie należy wpisać adres e-mail, by aktywować Empik Premium. Na ekranie wyświetli nam się wówczas specjalny kod. Osoby, które boją się, że po 60 dniach będą musiały zapłacić za kolejne miesiące aktywacji, uspokajamy. – Klienci w każdej chwili mogą zrezygnować z usługi. Co więcej, w przypadku zbliżania się do końca bezpłatnego okresu, klient otrzyma maila z informacją o możliwości przedłużenia. Jeśli nie zdecyduje się na to, usługa samoczynnie wygaśnie – informuje Nowości Agata Wolny z Biura prasowego Empik

Pytania można kierować na adres email biblioteki szkolnej bibliotekakantaka@gmail.com