Egzaminy zawodowe – informacje

EGZAMINY ZAWODOWE – INFORMACJE

WYNIKI EGZAMINÓW ZAWODOWYCH
Wyniki egzaminów, które odbyły się w sesji czerwiec / lipiec 2020 będą do odbioru w sekretariacie głównym szkoły w dniu 31 sierpnia 2020 od godziny 11.00. W tym dniu, na miejscu – w sekretariacie głównym szkoły – będzie możliwość złożenia deklaracji przystąpienia do egzaminu poprawkowego.

UWAGA ABSOLWENCI Z LAT UBIEGŁYCH
Ostateczny termin składania deklaracji na egzamin zawodowy w sesji styczeń/luty 2020/2021 upływa 7 września 2020. Deklaracje po tym terminie nie będą przyjmowane. Druki deklaracji są do pobrania w sekretariacie głównym szkoły.

UWAGA
Uprzejmie przypominamy o przybyciu do szkoły w maseczkach zakrywających usta i nos oraz o zasadach dystansu społecznego. W związku z tym w sekretariacie może przebywać jednocześnie tylko jeden klient.