Konkurs biblioteczny „Zwyczaje wielkanocne” 2019

Konkurs biblioteczny „Zwyczaje wielkanocne”

Uczniowie klas ZM3a, ZM3b, WZ3a i WZ3b wzięli w kwietniu udział w konkursie bibliotecznym „Zwyczaje wielkanocne”. Celem konkursu było przypomnienie młodzieży historii i tradycji związanej z polskimi Świętami Wielkanocnymi. W teście składającym się z 10 pytań, młodzież udzieliła wielu poprawnych odpowiedzi. W konkursie wzięło udział 77 uczniów. Słodycze i dyplomy zostały wręczone laureatom przez organizatorki konkursu. Nagrodzeni zostali: Daniel Szyszka, Wojciech Wronka, Mateusz Dymowski z klasy ZM3a, Michał Walasiak, Dawid Iberhan, Piotr Jagolicz z klasy ZM3b, Tomasz Krajewski, Jakub Jańcik, Kacper Taczka z klasy WZ3a, Mateusz Sroka, Adrian Grzesiak, Dariusz Bąk z klasy WZ3b.
Zwycięzcom gratulujemy!