Uwaga, ważny komunikat!

Szanowni Rodzice i Uczniowie

W związku z zagrożeniem strajkiem nauczycieli, który miałby się rozpocząć w poniedziałek 8 kwietnia 2019 roku uprzejmie proszę Rodziców oraz Uczniów o śledzenie komunikatów, które będą opublikowane w niedzielę wieczorem w dniu 7 kwietnia na stronach dziennika elektronicznego oraz informacji o tych komunikatach publikowanych na szkolnej stronie internetowej, ewentualnie na szkolnym fb. W sytuacji ogłoszenia w niedzielę decyzji o strajku dyrekcja szkoły będzie informować w komunikatach w dzienniku elektronicznym o tym, które zajęcia dydaktyczne w poniedziałek nie odbędą się. W tej sytuacji uprzejmie proszę Rodziców o rozważenie w niedzielę wieczorem decyzji o zatrzymaniu uczniów w domach w poniedziałek z uwagi na względy bezpieczeństwa, a następnie ewentualnym usprawiedliwieniu nieobecności dziecka na zajęciach nieodwołanych.

Marek Wojtasz

dyrektor ZST-E CKU