Staż zagraniczny w Wielkiej Brytanii 2013 (grupa I) – 2013

W dniach od 25 lutego do 8 marca 2013r. pięciu uczniów klasy trzeciej technikum: M. Maćkowiak, M. Martyna, Sz. Gomółka, D. Walczak oraz A. Michalak realizowało praktyki zawodowe w Wielkiej Brytanii, ramach projektu Leonardo Da Vinci pn. Europejskie staże zawodowe uczniów. Podczas dwutygodniowego pobytu w Wielkiej Brytanii uczniowie naszej szkoły odbywali praktyki zawodowe w pięciu różnych warsztatach samochodowych w miejscowości Plymouth. Ponadto ,w godzinach popołudniowych oraz w dni wolne od pracy braliśmy udział w pozostałych zajęciach kulturalno-językowych organizowanych przez szkołę językową Tellus Group, Plymouth. Na przykład: wycieczki do Kornwalii, zwiedzanie miasta Exeter, spotkania z innymi grupami młodzieży z różnych krajów na kręgielni, zajęcia z konwersacji w języku angielskim oraz wieczory filmowe. Uczestnikom projektu serdecznie gratulujemy uzyskania pozytywnego wyniku na świadectwie potwierdzającym odbycie stażu zawodowego w Wielkiej Brytanii.