Szkolny konkurs matematyczny i matematyczne graffiti

SZKOLNY KONKURS MATEMATYCZNY

W dniu 12 marca 2019 roku odbył się po raz czwarty Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów  klas I-III Technikum oraz uczniów klas II- III Szkoły Branżowej I Stopnia ZSTE. W konkursie udział wzięło 36 uczniów. Przygotowane zostały dwa zestawy zadań- inne dla każdego rodzaju szkoły. W każdym zestawie uczniowie rozwiązywali 5 zadań tekstowych o różnym stopniu trudności.

Laureatami zostali:

– wśród uczniów Technikum:

I miejsce:
Bartłomiej Kędzia z klasy TSM3
II miejsce:
Albert Stańczyk z klasy TSM3
III miejsce:
Szymon Grodzki z klasy TES2

-wśród uczniów Szkoły Branżowej:

I miejsce:
Wiktor Tetrzona z klasy WZ3a
II miejsce:
Wojciech Gomółka z klasy WZ2
III miejsce:
Tomasz Królik z klasy ZEM2

Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe- książki o tematyce matematycznej oraz kalkulatory. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.
Organizatorzy konkursu: Katarzyna Sawicka i Jan Kuna.

KONKURS NA NAJCIEKAWSZE MATEMATYCZNE GRAFFITI

W dniu 2 kwietnia  2019 roku zostały ogłoszone wyniki i wręczone nagrody oraz dyplomy za najciekawsze matematyczne graffiti. Prace  wykonane zostały przez chętnych uczniów Szkoły Branżowej I Stopnia ZSTE. Konkurs został przeprowadzony we współpracy z Ochotniczym Hufcem Pracy w Ostrowie Wielkopolskim. Wspomniany Hufiec ufundował również nagrody dla zwycięzców.

Laureatami zostali:

I miejsce:
Przemysław Bzik z klasy ZEM2
II miejsce
Kornel Giernalczyk z klasy WZ3a
III miejsce
Paweł Kaczmarek z klasy ZM3a

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.
Organizatorzy konkursu:  Ewa Guzenda, Katarzyna Sawicka i Jan Kuna.